0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga 2
SD Huesca
۰
۰
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۳:۳۰
United Arab Emirates
League Cup
Al Wasl
۰
۴
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۹:۰۰
Al Jazira
۳
۱
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۶:۱۵
Al Bataeh
۲
۱
Al-Nasr
Finished
۱۶:۱۵
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۱
۰
Ratchaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۱
۰
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۰
Metal Kharkiv
Finished
۱۴:۳۰
World
FIFA World Cup, Group A
Qatar
۱
۳
Senegal
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
۱
۱
Ecuador
Finished
۱۹:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۱
۳
Mumbai City FC
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Schaffhausen
۱
۰
AC Bellinzona
Finished
۲۲:۴۵
Yverdon-Sports
۳
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۲۲:۰۰
World
Friendly Club Matches
Nagoya Grampus Eight
۰
۰
AS Roma
Finished
۱۴:۰۰
RB Leipzig
۶
۰
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۳۰
Stal Mielec
۱
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
KS Gornik Zabrze
۴
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۴:۰۰
SK Rapid Wien
۲
۲
Floridsdorfer AC
Finished
۱۷:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۳۰
FK Austria Wien II
۲
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۹:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۰
۰
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۶:۰۰
Podbrezova
۱
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۴
SK Sturm Graz
Finished
۱۷:۰۰
Kolding IF
۱
۳
FC Fredericia
Finished
۱۳:۳۰
SK Rapid Wien II
۱
۱
Ried II
Finished
۲۱:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۱
۲
TSV Hartberg
Finished
۱۶:۳۰
Povazska Bystrica
۶
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۶:۳۰
Grazer AK 1902
۵
۱
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۱۹:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۴
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۳۰
Al Shabab Riyadh
۰
۱
Sunderland
Finished
۱۶:۳۵
Northern Ireland
Premiership
Larne
۰
۲
Coleraine FC
Finished
۲۳:۱۵
Romania
Liga II
FC Buzau
۰
۱
CS Concordia Chiajna
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Bayern Munich II
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۲۱:۳۰
Heimstetten
۰
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۲۱:۰۰
France
National
Paris 13 Atletico
۱
۱
US Concarneau
Cancelled
۲۲:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۰
۲
Versailles 78
Finished
۲۲:۰۰
Martigues
۲
۲
Orleans US 45
Finished
۲۲:۰۰
Red Star 93 Saint Ouen
۱
۰
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۲:۰۰
Le Puy
۰
۲
Bourg-Peronnas
Finished
۲۲:۰۰
CS Sedan-Ardennes
۲
۱
FC Bastia-Borgo
Finished
۲۲:۰۰
Avranches
۳
۴
Dunkerque
Finished
۲۲:۰۰
Stade Briochin
۱
۲
Cholet
Finished
۲۲:۰۰
China
Super League
Chengdu Rongcheng FC
۳
۰
Guangzhou City
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Shenhua
۱
۲
Beijing Guoan FC
Cancelled
۱۵:۰۰
Mali
Premiere Division
Olympique Bamako
۱
۳
AS Korofina
Finished
۲۱:۳۰
AS Real Bamako
۲
۲
AS Bakaridjan
Finished
۱۹:۳۰
China
League One
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۰۰
Shenyang Urban FC
۱
۰
Beijing Institute of Technology FC
Cancelled
۱۰:۰۰
Sichuan Jiuniu
۱
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Nantong Zhiyun
Cancelled
۱۰:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Kahrabaa Club
۲
۱
Al-Karkh
Finished
۱۳:۳۰
Karbala FC
۱
۰
Al Sinaah
Finished
۱۹:۳۰
Erbil SC
۱
۰
Al Shorta
Finished
۱۵:۰۰
Al Qasim SC
۰
۰
Zakho
Cancelled
۱۵:۰۰
Oman
Professional League
Al Nahda
۱
۰
Al Bashaer
Finished
۱۶:۱۵
Sur SC
۲
۳
Al Rustaq
Finished
۱۶:۰۰
Dhofar SCSC
۲
۲
Al Nasr SCSC
Finished
۱۸:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۰
Olancho FC
Finished
۰۰:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Riffa
۱
۱
Sitra
Finished
۱۸:۳۰
Al-Muharraq
۲
۱
Al Shabab Manana
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Nafta Lendava
۴
۲
Krsko
Cancelled
۲۰:۳۰
Aluminij
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Super League Women
Anderlecht (W)
۵
۳
Club Brugge (W)
Finished
۲۲:۳۰
Charleroi (W)
۳
۱
Eendracht Aalst (W)
Finished
۲۲:۳۰
France
Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۱
۰
Stade Reims (W)
Finished
۲۳:۳۰
Algeria
Algeria Cup
MC Oran
۱
۱
Oued Akbou
Finished
۱۷:۳۰
SKAF Khemis Melina
۳
۲
US Biskra
Finished
۱۶:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
ASO Chlef
Finished
۱۶:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۲
USM Annaba
Finished
۱۶:۳۰
ES Besbes
۱
۰
IRB Sedrata
Finished
۱۶:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
WAB Tissemessilt
Finished
۱۷:۳۰
JS Kabylie
۱
۰
JSM Tiaret
Finished
۱۹:۳۰
MSP Batna
۱
۲
El Bayadh
Finished
۱۶:۴۵
Colombia
Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۳
۱
Envigado FC Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Real Santuario
۱
۲
CD Gallegol
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Luckenwalde
۳
۱
Tennis Borussia Berlin
Finished
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۳
Greifswalder FC
Finished
۲۱:۳۰
Lichtenberg 47
۰
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
FC Oberneuland
۳
۱
TuSpo Surheide
Finished
۲۲:۰۰
World
FIFA World Cup, Group B
England
۰
۰
USA
Finished
۲۲:۳۰
Wales
۰
۲
Iran
Finished
۱۳:۳۰
San Marino
Campionato
AC Libertas
۰
۱
SP Tre Penne
Finished
۲۳:۴۵
Algeria
U19 League
Paradou AC U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Saoura U19
۲
۰
MC El Bayadh U19
Finished
۱۱:۳۰
RC Kouba U19
۰
۲
USM Alger U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Mostaganem U19
۲
۲
Academie FAF U19
Finished
۱۱:۳۰
NC Magra U19
۱
۳
Olympique Medea U19
Finished
۱۱:۳۰
HB Chelghoum Laid U19
۲
۳
CR Belouizdad U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Alger U19
۵
۲
RC Arba U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Sour Ghozlane U19
۱
۲
JS Bordj Menaiel U19
Finished
۱۱:۳۰
Wales
Cymru South
Abergavenny Town FC
۰
۰
Ammanford AFC
Finished
۲۳:۰۰
Turkey
1. Lig
Denizlispor
۰
۰
Bodrumspor
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
ADO Den Haag (W)
۳
۰
SC Heerenveen (W)
Cancelled
۲۲:۰۰
PEC Zwolle (W)
۱
۰
Telstar (W)
Cancelled
۲۲:۰۰
Fortuna Sittard (W)
۴
۰
VV Alkmaar (W)
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Verbandsliga
Dersim Russelsheim
۱
۲
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Finished
۲۲:۰۰
Uganda
Premier League
Villa SC
۰
۳
Kampala City
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
۲
۰
Busoga United FC
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Iraklis 1908 FC
۲
۳
Panathinaikos II
Finished
۱۶:۴۵
Switzerland
1. Liga Promotion
Stade Nyonnais
۳
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga North
VfB Lubeck
۲
۱
Hamburger SV II
Finished
۲۲:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
St Mochtas
۳
۱
Maynooth University FC
Finished
۲۳:۱۵
Egypt
Division 2
Al Nasr Cairo
۰
۱
Suez Montakhab
Finished
۱۶:۰۰
El Entag El Harby
۰
۱
El Obour SC
Finished
۱۶:۰۰
Al Qanah
۱
۱
El Sharqia Dokhan
Finished
۱۶:۰۰
FC Porto Suez
۳
۲
Mostaqbal Watan Club
Finished
۱۶:۰۰
El Terasanah
۱
۰
Kahraba Ismailia
Cancelled
۱۶:۰۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Petrojet
Finished
۱۶:۰۰
El Alameen
۰
۱
Telecom Egypt
Finished
۱۶:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۲
۰
Wady Degla
Finished
۱۶:۰۰
Dayrout
۴
۰
Mallawi SC
Finished
۱۶:۰۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FK Teplice
۴
۱
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۳:۰۰
Pardubice
۳
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۳:۰۰
FC Hradec Kralove
۲
۵
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۳:۰۰
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۳:۰۰
FC Zlin
۲
۳
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
India
Punjab Super League
Roundglass Punjab FC
۱
۰
Punjab Police Jalandhar
Cancelled
۱۲:۰۰
Sri Guru Hargobind Sahib FA
۱
۰
Guru FC
Finished
۰۹:۰۰
Japan
Regional League
Briobecca Urayasu SC
۱
۰
Kariya
Finished
۰۸:۰۰
Okinawa SV
۰
۰
Tochigi City
Finished
۰۵:۱۵
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۰
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
New Zealand
National League Championship
Christchurch United
۴
۱
Cashmere Technical
Finished
۰۹:۳۰
Algeria
League Women
JF Khroub (W)
۱
۱
ASE Alger Center (W)
Finished
۱۲:۳۰
MZ Biskra (W)
۰
۳
CS Constantine (W)
Finished
۱۲:۳۰
CF Akbou (W)
۷
۰
FC Bejaia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
SC Eltersdorf
۳
۱
SpVgg SV Weiden
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Landesliga
Klub Kosova Hamburg
۲
۱
ASV Hamburg
Finished
۲۱:۳۰
SC Victoria Mennrath
۳
۱
Rather SV
Finished
۲۲:۳۰
SC 1911 Kapellen-Erft
۵
۰
SG Unterrath
Finished
۲۲:۰۰
Victoria Hamburg II
۳
۳
HSV Barmbek-Uhlenhorst
Finished
۲۳:۰۰
Germany
Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۲۱:۴۵
France
National 2, Group A
FC Chambly Thelle
۰
۰
Rouen
Finished
۲۲:۳۰
Vannes
۲
۲
Blois Foot 41
Cancelled
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
FC Wegberg-Beeck
۲
۰
Bonner SC
Finished
۲۲:۳۰
France
National 2, Group B
Furiani Agliani
۲
۱
Reims II
Finished
۲۲:۳۰
Colmar
۲
۱
Boulogne
Finished
۲۲:۰۰
Belgium
First Division B
Genk U23
۲
۰
RWD Molenbeek
Finished
۲۲:۳۰
Club NXT
۴
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۲۲:۳۰
Burkina Faso
Premier League
US Forces Armees
۰
۰
AS Douanes Ouagadougou
Finished
۱۹:۰۰
AS Police
۰
۱
ASF Bobo Dioulasso
Cancelled
۲۱:۱۵
Uruguay
Reserve League
Albion Reserves
۱
۲
Danubio Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League
Geita Gold FC
۱
۰
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Lebanon
Premier League
Tripoli SC
۲
۲
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۵:۴۵
Romania
Liga III, Seria 7
CSM Cetate Deva
۸
۰
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
Finished
۱۵:۳۰
CS Gilortul Targu Carbunesti
۳
۱
ACSO Filiasi
Finished
۱۵:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Al-Jazeera
۰
۱
Al-Jaish
Cancelled
۱۴:۳۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
AD San Carlos
۴
۲
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
CS Cartagines
۱
۰
Municipal de Turrialba
Finished
۰۳:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Cancelled
۱۵:۳۰
Russia
FNL
Arsenal Tula
۰
۵
FK Baltika Kaliningrad
Cancelled
۱۹:۳۰
Scotland
Scottish FA Cup
Broomhill
۱
۲
Alloa Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Northern Ireland
Championship 1
Dundela
۳
۴
Newington FC
Finished
۲۳:۱۵
Harland and Wolff Welders
۱
۳
Annagh United
Finished
۲۳:۱۵
Portugal
Liga 3, Group A
Anadia FC
۱
۲
Felgueiras 1932
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SF Siegen 1899
۳
۰
TuS Erndtebruck
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
TUS Osdorf
۳
۴
FC Altona 93
Finished
۲۲:۰۰
Hamburger SV III
۳
۱
Victoria Hamburg
Finished
۲۲:۳۰
Hamm United
۱
۳
Curslack-Neuengamme
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Niederrhein
FC Kray
۱
۳
SSVg Velbert
Finished
۲۱:۴۵
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Hertha Wiesbach
۲
۲
SV Morlautern
Finished
۲۱:۳۰
SV 07 Elversberg II
۳
۴
FSV Jagersburg
Finished
۲۱:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۰
۳
TuS Mechtersheim
Cancelled
۲۱:۳۰
France
National 2, Group D
FC Lorient 2
۰
۰
Angouleme Charente FC
Finished
۲۱:۰۰
SO Romorantinais
۲
۲
Les Herbiers
Finished
۲۱:۳۰
Mauritania
Division 1
FC Nouadhibou
۳
۱
AS Garde Nationale
Finished
۲۰:۳۰
ACS Ksar
۱
۱
Nouakchott King's
Finished
۲۳:۱۰
Cyprus
1. Division
Akritas Chlorakas
۲
۱
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۲۰:۳۰
Wales
Cymru North
Ruthin Town FC
۱
۴
Holywell
Finished
۲۳:۰۰
World
Friendly International Matches U21
Bulgaria U21
۰
۳
Bosnia and Herzegovina U21
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
Lotus Baile Felix
۳
۲
Minerul Ocna Dej
Cancelled
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bassam
۱
۱
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
AFAD Djekanou
۱
۰
Denguele Sports D'Odienne
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
League Cup, Group H
CD Tondela
۱
۱
SCU Torreense
Finished
۰۰:۱۵
Bulgaria
Bulgarian Cup
FC Chernomorets Balchik
۰
۳
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۴:۰۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۰
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۵
۰
Shastri FC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۵
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
CS Real Bradu
۱
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
FC Pucioasa
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
FCSB II
۲
۳
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Fursan Hispania FC
۰
۱
Al-Ramms
Cancelled
۱۶:۱۵
Dubai City FC
۰
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۱۵
England
Premier League Cup U21
Huddersfield U21
۲
۰
Middlesbrough U21
Finished
۱۶:۳۰
Peterborough United U21
۰
۰
Aston Villa U21
Finished
۱۶:۳۰
Watford U21
۴
۳
West Bromwich U21
Finished
۱۶:۳۰
Cardiff U21
۱
۰
Reading U21
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Fasil Kenema
۳
۰
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Ketema
۱
۰
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Central Youth League
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۳
۱
MKS Polonia Warszawa U19
Finished
۱۶:۳۰
Costa Rica
U20 League
Herediano U20
۱
۳
Santos de Guapiles U20
Cancelled
۱۹:۳۰
AD Grecia U20
۱
۱
Municipal Perez Zeledon U20
Finished
۱۹:۳۰
Gibraltar
National League
Europa Point FC
۰
۶
St. Josephs FC
Finished
۲۳:۱۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۴
۱
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۲۲:۰۰
MSV 1919 Neuruppin
۰
۱
FSV Union Furstenwalde
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۱۱
۰
Lichtenrader BC 25
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Pernambucano 2
Associacao Atletica Maguary
۰
۱
Central SC
Finished
۲۱:۳۰
CA do Porto Caruaru
۱
۲
Belo Jardim FC
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Amateur Cup
Favoritner AC
۳
۰
Sportunion Mauer
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Women
Portuguesa de Desportos SP (W)
۱
۲
Pinda SC (W)
Finished
۲۱:۳۰
Liberia
First Division
Cece United
۰
۰
FC BEA Mountain
Finished
۲۱:۰۰
Cyprus
2. Division
Ethnikos Achnas FC
۲
۰
Anagennisi Deryneia
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
2. NL
Opatija
۱
۱
NK Jadran LP
Finished
۱۶:۰۰
Jordan
Jordan League Women
Al Ittihad (W)
۳
۰
Al Nasr (W)
Finished
۱۸:۳۰
England
Professional Development League
Sheffield Utd U21
۳
۰
Crewe Alexandra U21
Finished
۱۷:۳۰
India
Mizoram Premier League
FC Venghnuai
۱
۰
Aizawl
Finished
۱۷:۰۰
Netherlands
U21 League
Go Ahead Eagles U21
۰
۳
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱۴
۰
Amara
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Phoenix Buzias
۱
۴
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
CSM Alexandria
۳
۰
Vedita Colonesti
Finished
۱۵:۳۰
AS Minerul Costesti
۰
۴
ACS Flacara Horezu
Finished
۱۵:۳۰
India
Super Division Bangalore
Bangalore Eagles
۰
۳
FC Agniputhra
Finished
۱۴:۰۰
Croatia
1. HNL U19
NK Radnik Sesvete U19
۰
۳
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
Super League
FC Turon
۲
۱
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
League Women
Sevinch (W)
۳
۲
Bunyodkor Tashkent (W)
Finished
۱۲:۳۰
Qizilqum (W)
۵
۲
Neftchi Ferghana (W)
Finished
۱۲:۳۰
Armenia
Armenian Cup
Alashkert
۰
۱
Gandzasar Kapan
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
1. Division
Pyunik II
۵
۱
Lernayin Artsakh II
Finished
۱۳:۳۰
Urartu Banants 2
۱
۲
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۷:۳۰
Oman
1st Division
Salalah SC
۰
۰
Bidiyah Club
Finished
۱۶:۳۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید