0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga
FC Schalke 04
۱
۶
RB Leipzig
Finished
۲۱:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۲
VfB Stuttgart
Finished
۲۳:۰۰
Hertha BSC Berlin
۰
۵
VfL Wolfsburg
Finished
۲۳:۰۰
FC Bayern Munich
۱
۱
1. FC Koln
Finished
۲۳:۰۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۱
۰
National Bank
Finished
۲۰:۳۰
Ghazl Al Mehalla
۲
۱
El Zamalek
Cancelled
۱۸:۳۰
Future FC
۱
۱
Al Masry Club
Cancelled
۱۶:۱۵
Smouha
۱
۲
Pyramids FC
Finished
۲۰:۳۰
England
League Cup
Southampton FC
۰
۱
Newcastle United FC
Finished
۲۳:۳۰
Italy
Serie A
SS Lazio
۴
۰
AC Milan
Finished
۲۳:۱۵
England
League One
Ipswich Town FC
۴
۰
Morecambe FC
Finished
۲۳:۱۵
Port Vale
۱
۲
Derby County
Finished
۲۳:۱۵
Wycombe Wanderers
۲
۰
Oxford United
Cancelled
۲۳:۱۵
Fleetwood Town
۰
۲
Portsmouth
Cancelled
۲۳:۱۵
Bolton Wanderers
۱
۰
Forest Green Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Milton Keynes Dons FC
۰
۱
Shrewsbury Town
Finished
۲۳:۱۵
England
League Two
Carlisle United
۳
۱
Hartlepool United
Finished
۲۳:۱۵
Stockport
۰
۰
Bradford City
Cancelled
۲۳:۱۵
Colchester United
۱
۱
Salford City
Finished
۲۳:۱۵
Netherlands
Eredivisie
Sparta Rotterdam
۰
۰
RKC Waalwijk
Finished
۲۳:۳۰
FC Emmen
۱
۰
PSV Eindhoven
Finished
۲۱:۱۵
Qatar
Stars League
Qatar SC Doha
۴
۱
Umm Salal
Finished
۱۷:۰۰
Al-Gharafa
۲
۲
Al-Rayyan
Finished
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۵
۰
Al Sailiya
Finished
۱۷:۰۰
Morocco
Botola Pro
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۰
۰
Raja Casablanca
Finished
۲۳:۰۰
Iran
لیگ آزادگان
Van Pars Naghsh Jahan
۳
۰
شهرداری همدان
Finished
۱۴:۰۰
Africa
African Nations Championship, Group E
Niger
۱
۰
Cameroon
Finished
۲۲:۳۰
England
National League
Chesterfield
۱
۰
Altrincham
Finished
۲۳:۱۵
Gateshead
۰
۳
Wrexham
Finished
۲۳:۱۵
Oldham Athletic
۲
۰
York City FC
Finished
۲۳:۱۵
Maidstone Utd
۰
۳
Aldershot Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Bromley
۱
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۲۳:۱۵
Africa
African Nations Championship, Group D
Mauritania
۱
۰
Mali
Finished
۱۹:۳۰
England
Professional Development League
Sheffield Utd U21
۲
۰
Coventry City U21
Finished
۲۰:۳۰
Burnley U21
۳
۴
Crewe Alexandra U21
Cancelled
۱۶:۳۰
Cardiff U21
۰
۳
Watford U21
Finished
۱۶:۳۰
Colchester U21
-
-
Queens Park Rangers U21
Cancelled
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Coleraine FC
۱
۰
Carrick Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Glenavon FC
۱
۳
Cliftonville FC
Finished
۲۳:۱۵
Ballymena United FC
۰
۰
Newry City
Finished
۲۳:۱۵
Crusaders FC
۲
۰
Linfield FC
Finished
۲۳:۱۵
Larne
۲
۰
Portadown FC
Finished
۲۳:۱۵
Glentoran FC
۶
۰
Dungannon Swifts
Finished
۲۳:۱۵
England
Isthmian League Premier
Margate FC
۱
۱
Bowers & Pitsea
Finished
۲۳:۱۵
Enfield Town
۲
۰
Billericay Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Wingate & Finchley FC
۲
۲
Kingstonian FC
Finished
۲۳:۱۵
World
Friendly Club Matches
FC Deutschkreutz
۴
۵
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۱:۰۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۳
Penarol Montevideo
Cancelled
۰۳:۰۰
TUS Bersenbruck
۱
۲
SV Bevern
Finished
۲۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
۱
۳
LASK Linz
Finished
۱۵:۳۰
FK Igman Konjic
۳
۱
NK Posusje
Cancelled
۱۶:۰۰
Dynamo Kiev
۰
۴
SK Rapid Wien
Finished
۱۷:۳۰
SKV Rot-Weiss Darmstadt
۱
۱
RW Walldorf
Finished
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۴
۰
SKN St. Polten
Finished
۲۰:۰۰
SR Donaufeld
۷
۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
Finished
۲۰:۳۰
Kremser SC
۳
۲
SV Horn
Finished
۲۰:۳۰
FC Monheim
۲
۰
FSV Vohwinkel
Finished
۲۲:۰۰
Polonia Bytom
۴
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۴:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۵:۳۰
Randers FC
۲
۱
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
Povazska Bystrica
۲
۴
SFC Opava
Finished
۱۶:۳۰
SV Straelen
۱
۲
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۷:۱۵
ND Beltinci
۱
۷
Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
GKS 71 Tychy
۳
۱
Sleza Wroclaw
Finished
۲۰:۰۰
FK Austria Wien II
۴
۳
Marchfeld Donauauen
Cancelled
۲۰:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۳
۴
TWL Elektra
Finished
۲۰:۳۰
Middelfart
۳
۲
Næsby BK
Finished
۲۰:۳۰
Esbjerg F.B.
۳
۲
Young Boys FD
Finished
۲۰:۳۰
Spartak Myjava
۳
۲
TJ Kovo Belusa
Finished
۲۰:۳۰
FSV Optik Rathenow
۰
۰
BSC Sud 05
Finished
۲۱:۱۵
Viktoria Goch
۷
۱
Viktoria Winnekendonk
Finished
۲۲:۰۰
MFK Nova Dubnica
۲
۰
Gyori ETO FC
Finished
۱۵:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۳
Mladost Lucani
Finished
۱۶:۰۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۱
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۶:۳۰
Kryvbas Krivyi
۱
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۶:۳۰
Negeri Sembilan
۱
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
Napredak Krusevac
۱
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۶:۴۵
Bonner SC
۱
۲
1. FC Duren
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۴
۱
FK Toten
Finished
۲۱:۰۰
Wallern
۳
۷
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۲۱:۰۰
SU Rebenland
۰
۳
SV Wildon
Finished
۲۱:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al-Najma Manama
۲
۰
Al Ittifaq Maqaba
Finished
۱۹:۰۰
Etehad Al Reef
۰
۱
A'Ali FC
Finished
۱۹:۰۰
Bouri Cultural SC
۲
۰
Umm Al Hassam
Finished
۱۹:۰۰
England
Northern Premier League
Radcliffe Borough
۲
۲
Lancaster City
Finished
۲۳:۱۵
Marine
۱
۰
Stafford Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Bamber Bridge
۱
۰
Warrington Rylands
Finished
۲۳:۱۵
Ashton United
۱
۲
Marske Utd FC
Finished
۲۳:۱۵
Nantwich Town
۰
۲
FC United of Manchester
Finished
۲۳:۱۵
England
Northern League Division One West
Clitheroe
۱
۱
Macclesfield FC
Finished
۲۳:۱۵
Mossley
۱
۳
Workington AFC
Finished
۲۳:۱۵
England
National League South
Dulwich Hamlet FC
۱
۳
Ebbsfleet United FC
Finished
۲۳:۱۵
Tonbridge Angels FC
۴
۰
Dover Athletic FC
Finished
۲۳:۱۵
St. Albans City
۰
۰
Havant & Waterloville FC
Finished
۲۳:۱۵
Azerbaijan
Premier League
Kapaz
۲
۲
FK Qabala
Finished
۱۳:۳۰
South Africa
Premier League
TS Galaxy
۱
۲
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۲۱:۰۰
England
FA Cup
Accrington Stanley
۱
۰
Boreham Wood FC
Finished
۲۳:۱۵
Scotland
Scottish FA Cup
Elgin City
۲
۱
Drumchapel United
Finished
۲۳:۱۵
Linlithgow Rose CFC
۰
۲
Raith Rovers
Cancelled
۲۳:۱۵
Indonesia
Liga 1
Persik Kediri
۲
۰
Madura FC
Finished
۱۳:۰۰
Oman
Professional League
Al Suwaiq
۱
۰
Al Orouba
Finished
۱۹:۰۰
Oman Club
۲
۱
Al-Ittihad Club (Salalah)
Finished
۱۶:۴۰
Al Bashaer
۱
۲
Al Seeb
Finished
۱۶:۳۵
Al Rustaq
۱
۰
Bahla Club
Finished
۱۵:۳۵
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Division B
FC Verbroedering Dender EH
۰
۱
Genk II
Finished
۲۲:۳۰
England
National League North
Farsley Celtic F.C.
۲
۱
Buxton
Finished
۲۳:۱۵
Hereford FC
۰
۰
Chester FC
Finished
۲۳:۱۵
Curzon Ashton
۰
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۲۳:۱۵
Blyth Spartans FC
۱
۰
Southport FC
Finished
۲۳:۱۵
England
Southern League Premier Division Central
Stratford Town
۰
۰
Redditch United FC
Finished
۲۳:۱۵
St Ives Town
۳
۱
Alvechurch
Cancelled
۲۳:۱۵
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Telstar
۵
۳
MVV Maastricht
Finished
۲۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
SC Heerenveen (W)
۱
۰
Excelsior (W)
Finished
۲۲:۰۰
Portugal
U23 League
Rio Ave U23
۰
۱
CD Mafra U23
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
۵
۴
Portimonense U23
Finished
۱۶:۳۰
Sporting Lisboa U23
۵
۴
Leixoes U23
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Nogoom FC
۱
۰
Al Nasr Cairo
Finished
۱۵:۳۰
Al Qanah
۰
۱
Petrojet
Finished
۱۵:۳۰
Kema Aswan
۱
۰
El Gounah
Finished
۱۵:۳۰
Wady Degla
۱
۲
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۵:۳۰
El Entag El Harby
-
-
FC Masr (ZED)
Finished
۱۵:۳۰
Jamaica
Premier League
Arnett Gardens FC
۰
۰
Faulkland FC
Finished
۰۴:۰۰
Vere United FC
۰
۱
Dunbeholden FC
Finished
۰۱:۳۰
South America
South American Championship U20
Paraguay U20
۱
۰
Peru U20
Finished
۰۱:۳۰
Argentina U20
۱
۳
Brazil U20
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Toluca (W)
۰
۱
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
Finished
۰۲:۳۰
Leon (W)
۰
۳
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۵
Santos Laguna (W)
۱
۲
Chivas Guadalajara (W)
Cancelled
۰۶:۳۶
Monterrey (W)
۹
۰
Mazatlan FC (W)
Finished
۰۴:۳۶
India
I-League
Churchill Brothers
۰
۰
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania
Premier League
Geita Gold FC
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
KMC FC
۱
۳
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Reserve Cup
Hamilton Reserves
۲
۱
Motherwell Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Kilmarnock Reserves
۰
۰
Ayr United Reserves
Cancelled
۱۷:۳۰
Hibernian Reserves
۳
۱
Livingston FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South Reserves
۵
۱
Partick Thistle Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United Reserves
۵
۰
Dundee Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. B
Rivers United Dolphins
۲
۱
Niger Tornadoes
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Centro Sportivo Paraibano
۰
۱
Sao Paulo Crystal
Finished
۲۲:۳۰
Portugal
League Cup
FC Arouca
۱
۲
Sporting Clube de Portugal
Cancelled
۲۳:۱۵
Scotland
Challenge Cup
Dundee FC
۴
۲
Dunfermline
Finished
۲۳:۱۵
England
Northern League Division One East
Shildon AFC
۱
۰
Grantham Town
Finished
۲۳:۱۵
Spain
Primera Division Women
Valencia (W)
۲
۰
Villarreal (W)
Finished
۲۳:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۳
Levante UD (W)
Finished
۲۱:۳۰
Real Betis (W)
۱
۲
Alhama CF (W)
Finished
۲۲:۳۰
Wales
Cymru North
Holyhead Hotspur
۰
۴
Llandudno FC
Finished
۲۳:۱۵
Liberia
First Division
Heaven Eleven
۲
۰
Nimba Kwado
Finished
۲۱:۰۰
Kuwait
Emir Cup
Al-Qadsiya
۳
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۲۰:۳۰
Khaitan
۱
۲
Al Fahaheel FC
Finished
۱۷:۰۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۱
۳
Deportivo Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۴
۰
Irodotos
Cancelled
۱۶:۱۵
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۲
۱
Ajman Club U21
Cancelled
۱۶:۴۵
Al Wahda Abu Dhabi U21
۲
۰
Baniyas SC U21
Finished
۱۶:۴۵
Dibba Al Fujairah U21
۴
۰
Al Dhafra U21
Finished
۱۶:۴۵
World
Premier League International Cup
Manchester United U21
۲
۱
Feyenoord U21
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Pernambucano 1
Ibis SC
۰
۰
Salgueiro
Finished
۲۱:۳۰
Hungary
NB I
Zalaegerszegi TE
۱
۲
Ferencvarosi TC
Finished
۲۱:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Ahli Jeddah
۳
۰
Al Jabalain
Finished
۲۰:۳۰
Zanzibar
Premier League
KMKM
۲
۰
Mafunzo FC
Finished
۱۹:۳۰
Palestine
West Bank League
Islami Qalqilya
۲
۴
Taraji Wadi Al Nes
Finished
۱۸:۳۰
Al Khalil
۰
۲
Shabab Al-Dhahiriya SC
Finished
۱۸:۳۰
Mosaset Al Bireh
۱
۰
Shabab Al Amaari
Cancelled
۱۸:۳۰
England
Central Reserve League
Preston North End Reserves
۲
۲
Blackpool Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Rayon Sports FC
۴
۱
Musanze FC
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Division 2
AL Horiyah
۱۰
۰
Al Tadamon Latakia
Finished
۱۴:۳۰
Shortet Hamah
۲
۱
Sabikhan FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangladesh
Federation Cup
Bangladesh Police Club
۰
۱
Sheikh Russell KC
Finished
۱۲:۳۰
India
Santosh Trophy
Himachal Pradesh
۲
۵
Manipur
Finished
۱۲:۰۰
Jharkhand FA
۱
۰
Chandigarh FA
Finished
۱۲:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۲
۰
Chihuahua FC
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Democrata Gov Valadares
۱
۰
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۳:۰۰
Antigua and Barbuda
Premier Division
Liberta SC
۲
۴
Willikies FC
Finished
۰۲:۳۰
Gambia
Division 2
Hart Academy FC
۲
۰
Kiang West FC
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید