0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Netherlands
Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۲
۰
NEC Nijmegen
Cancelled
۲۳:۳۰
Go Ahead Eagles
۱
۴
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۱۵
SBV Vitesse
۲
۲
FC Twente
Finished
۲۱:۱۵
Fortuna Sittard
۲
۰
SC Heerenveen
Finished
۲۲:۳۰
FC Utrecht
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۲
۰
VfL Bochum
Finished
۲۳:۰۰
1. FSV Mainz 05
۱
۲
Borussia Dortmund
Finished
۲۱:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۲۳:۰۰
SC Freiburg
۱
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۰۰
FC Augsburg
۱
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۳:۰۰
England
League Cup
Nottingham Forest
۰
۳
Manchester United
Finished
۲۳:۳۰
Iran
لیگ آزادگان
استقلال خوزستان
۱
۱
استقلال ملاثانی
Finished
۱۴:۰۰
سایپا
۱
۱
شهرداری آستارا
Finished
۱۴:۰۰
خیبر خرم آباد
۱
۰
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۴:۰۰
Chooka Talesh
۲
۰
آرمان گهر
Finished
۱۴:۰۰
Chador Malu Yazd
۴
۲
خوشه طلایی
Finished
۱۴:۰۰
شمس آذر قزوین
۱
۱
Darya Babol
Finished
۱۴:۰۰
مس شهربابک
۰
۰
پارس جنوبی جم
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Copa del Rey
FC Barcelona
۱
۰
Real Sociedad
Finished
۲۳:۳۰
Greece
Cup
Aris Thessaloniki
۰
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۱:۰۰
Panserraikos
۱
۳
AEK Athens
Finished
۱۹:۰۰
Indonesia
Liga 1
RANS Nusantara
۴
۴
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۰۰
Persija Jakarta
۴
۲
PSM Makassar
Cancelled
۱۲:۰۰
Morocco
Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Maghreb de Fes
Cancelled
۲۳:۰۰
FAR Rabat
۴
۰
Ittihad Riadhi de Tanger
Finished
۱۸:۳۰
Maghrib Association Tetouan
۱
۲
MCO Mouloudia Oujda
Finished
۱۸:۳۰
Olympique de Safi
۱
۱
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۲۰:۴۵
Mexico
Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۲
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۵
Cimarrones de Sonora
۱
۰
CF Atlante
Finished
۰۶:۳۵
Pumas Tabasco
۰
۰
CD Tepatitlan de Morelos
Cancelled
۰۴:۳۵
South Africa
Premier League
Golden Arrows
۳
۲
Marumo Gallants FC
Finished
۲۱:۰۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۳
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۰۰
PFK Turan Tovuz
۲
۳
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
CA River Plate
۱
۰
Boston River
Finished
۰۰:۴۵
Club Atletico Mitre
۱
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۰۰
FC Petrzalka 1898
۲
۰
FK Pohronie
Finished
۱۳:۳۰
BVSC Zuglo
۳
۱
Dabas FC
Finished
۱۳:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۱
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۴
۲
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۴:۳۰
FC Spartak Trnava
۶
۱
FK Samorin
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Swift Hesperange
۱
۰
Derry City
Finished
۱۸:۳۰
Defensor Sporting
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۴:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۲:۳۰
SV Feldbach
۴
۲
SGV Freiberg
Finished
۲۱:۰۰
Rot-Weiss Ahlen
۲
۰
Hammer Spvg
Finished
۲۲:۰۰
Trinec
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
Podbrezova
Finished
۱۵:۳۰
SKN St. Polten
۲
۲
SK Slovan Bratislava
Cancelled
۱۶:۳۰
Austria Klagenfurt
۴
۰
Aluminij
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
۱
۰
FK Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
Union Nettetal
Finished
۲۱:۳۰
SC Germania Reusrath 1913
۰
۰
VfB 03 Hilden
Finished
۲۲:۰۰
FC Tatabanya
۳
۳
Gyirmot
Finished
۱۳:۳۰
Radomlje
۵
۱
NK Brinje Grosuplje
Finished
۱۴:۳۰
JK Nomme Kalju
۲
۱
Valmieras FK
Finished
۱۴:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۴
۲
OFK Vrsac
Finished
۱۵:۳۰
Diosgyor VTK
۲
۰
MFK Kosice
Finished
۱۵:۳۰
Koge
۳
۳
FC Nordsjaelland
Finished
۱۶:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۳
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۶:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۰
Riga FC
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
FK Buducnost Dobanovci
Finished
۱۷:۰۰
Kustosija
۳
۳
Opatija
Finished
۱۷:۰۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۳
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۷:۳۰
KS Ruch Chorzow
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۹:۳۰
SC Wiedenbruck
۵
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۲۱:۳۰
IF Fram Larvik
۳
۲
Pors Grenland
Finished
۲۱:۴۵
FC Wettswil-Bonstetten
۰
۱
Rapperswil Jona
Finished
۲۲:۰۰
Znojmo
۱
۳
FC Slovacko B
Finished
۱۴:۳۰
Sportist Svoge
۱
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۵:۳۰
FC Minsk
۰
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۵:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۰
Bron Radom
Finished
۱۵:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۶:۰۰
Belasitsa Petrich
۲
۰
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۰۰
PFC Cherno More Varna
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۶:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۶:۳۰
NK Maribor
۱
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
NK Rogaska
۱
۴
NK Rudar Velenje
Finished
۱۶:۳۰
FC Rostov
۲
۰
Johor Darul Takzim FC
Cancelled
۱۷:۰۰
FK Kolubara
۰
۴
ND Gorica
Finished
۱۷:۰۰
FK Zenit St. Petersburg
۹
۰
Al Bidda SC
Cancelled
۱۷:۳۰
University College Dublin FC
۰
۱
Bray Wanderers AFC
Cancelled
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۱
۱
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۲۱:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۱:۳۰
Lichtenberg 47
۱
۱
Greifswalder FC
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Primavera SP
۳
۲
Oeste Itapolis
Finished
۲۱:۳۰
EC Lemense SP
۳
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Corinthians Paulista
۲
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Nacional de Patos
۲
۱
Auto Esporte
Finished
۰۲:۴۵
Oman
Professional League
Dhofar SCSC
۱
۲
Al Nahda
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
CA Porto
۱
۱
Afogados da Ingazeira
Finished
۲۱:۳۰
Sport Club do Recife
۶
۱
Belo Jardim FC
Cancelled
۰۲:۳۰
England
National League
Eastleigh
۰
۰
Barnet
Cancelled
۲۳:۱۵
Halifax Town
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۲۳:۰۰
Colombia
Primera A
Union Magdalena Santa Marta
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۲۳:۴۰
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Envigado
Finished
۰۴:۳۰
Iceland
Reykjavik Cup
Fram Reykjavik
۰
۰
Valur Reykjavik
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
EC Sao Bernardo
۰
۱
Itapirense
Finished
۲۱:۳۰
RB Brasil SP
۰
۱
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۰
۲
Bandeirante EC SP
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۰
Matonense SP
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 1
Bangu RJ
۱
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۳:۴۰
Audax Rio RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۲۲:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
AC Legnano
۰
۱
Borgosesia
Finished
۱۷:۰۰
Sestri Levante
۱
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۲
۱
Fossano Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۰۰
US Fezzanese
۲
۰
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Stresa Vergante
۱
۲
Chisola
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۰
۱
Asti
Finished
۱۷:۰۰
Ligorna 1922
۱
۱
Derthona FBC
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
League Cup
Samud Songkram
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۳:۳۰
Ratchaburi FC
۰
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Phitsanulok FC
۰
۴
Bangkok United
Finished
۱۳:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۰
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۱:۳۰
Ayutthaya United FC
۰
۵
Prachuap FC
Finished
۱۳:۳۰
Nakhon Pathom United
۲
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Chiangmai FC
۲
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۳۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۲
۱
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Group B
AS Slimane
۰
۱
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۰
۲
Olympique Beja
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۱
۰
Rejiche
Finished
۱۶:۳۰
US Monastir
۱
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Remo Stars
۲
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Rio Branco PR
۰
۱
Aruko Sports Brasil
Finished
۲۲:۰۰
France
National 2, Group D
SO Romorantinais
۱
۱
FC Chamalieres
Finished
۲۲:۳۰
England
FA Trophy
Banbury United FC
۰
۰
Coalville Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Bahrain
2nd Division
Busaiteen Club
۱
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۰۰
Qalali
۳
۰
Al Tadamun Buri
Finished
۱۹:۰۰
Malkiya Club
۲
۲
Isa Town
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Cearense 1
Ferroviario
۰
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۲۲:۰۰
France
National 2, Group A
US St. Malo
۳
۱
US Granville
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho 1
EC Juventude
۱
۱
EC Sao Luiz Ijui
Cancelled
۰۱:۳۰
South Africa
1st Division
Cape Town Spurs
۲
۰
Uthongathi
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Patronato
۲
۰
Gimnasia y Tiro
Finished
۰۲:۱۰
South America
South American Championship U20
Uruguay U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۱:۳۰
Chile U20
۱
۰
Bolivia U20
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Puebla (W)
۰
۲
Tigres Uanl (W)
Finished
۰۱:۱۵
England
League Cup Women
Liverpool (W)
۰
۱
West Ham United (W)
Cancelled
۲۳:۰۰
Bristol City (W)
۰
۶
Manchester City (W)
Finished
۲۲:۳۰
Tottenham (W)
۱
۳
Chelsea (W)
Finished
۲۳:۱۵
Spain
Copa del Rey Juvenil
Athletic Club Bilbao U19
۱
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۲۱:۳۰
Real Madrid U19
۳
۱
Valencia U19
Finished
۲۰:۰۰
Antiguoko KE U19
۱
۲
Sporting Gijon U19
Finished
۲۰:۳۰
Tenerife U19
۱
۲
Villarreal CF U19
Finished
۲۳:۳۰
Real Betis Balompie U19
۰
۳
Las Palmas U19
Finished
۱۵:۳۰
Barcelona U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۹:۰۰
Almeria U19
۲
۱
Deportivo Alaves U19
Finished
۲۱:۲۹
Gambia
GFA 1st Division
Fortune
۲
۰
PSV Wellingara
Finished
۱۹:۳۰
Team Rhino FC
۲
۱
Banjul United
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Sammaurese
۱
۱
Correggese
Finished
۱۷:۰۰
Giana Erminio
۲
۲
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۲
۲
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۱
Scandicci
Finished
۱۸:۳۰
Ravenna Calcio
۲
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۰
۰
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۰
۴
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۰
۱
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۲
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
Bagnolese
۲
۰
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Coppa Italia Women
Fiorentina (W)
۰
۱
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
Chievo Verona (W)
۰
۳
Juventus FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
ASD Pomigliano (W)
۱
۸
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Sampdoria (W)
۲
۳
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Tunisia
Ligue 1, Group A
CS Sfaxien
۰
۱
ES Sahel
Finished
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۰
۱
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
Esperance Tunis
۲
۰
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۱
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Premier League
Kenya Commercial Bank Nairobi
۱
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
AFC Leopards
۱
۰
Kenya Police FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Kariobangi Sharks
۱
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۰
۰
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۴۵
Kakamega Homeboyz
۱
۱
Sofapaka
Cancelled
۱۵:۳۰
Bidco United
۱
۳
Mathare United
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۰
Wazito FC
Finished
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
Costa Rica
Primera Division
AD Guanacasteca
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۰:۳۰
CS Cartagines
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
FC Lamezia Terme
۲
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Primera Division Women
Madrid CFF (W)
۲
۲
Atletico Madrid (W)
Finished
۲۲:۳۰
FC Barcelona (W)
۷
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Alaves (W)
۱
۳
Real Madrid (W)
Finished
۲۱:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Castleview FC
۰
۲
Midleton FC
Finished
۲۳:۱۵
Blarney United
۱
۲
Ringmahon Rangers
Finished
۲۳:۱۵
San Marino
Coppa Titano
SS Virtus
۳
۰
Folgore / Falciano
Finished
۲۳:۱۵
SP Tre Penne
۲
۰
AC Libertas
Finished
۲۳:۱۵
England
Isthmian League Division One South Center
Southall FC
۰
۰
Basingstoke Town LFC
Finished
۲۳:۱۵
Wales
Welsh Cup
Penydarren BGC
۲
۳
Cwmbran Celtic
Finished
۲۳:۰۰
World
Premier League International Cup
Leicester U21
۲
۲
Celtic U21
Finished
۲۲:۳۰
Israel
Toto Cup
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۰
Hapoel Ramat Hasharon
Cancelled
۲۰:۳۰
Italy
Primavera Cup
Torino U19
۲
۴
Genoa U19
Finished
۱۸:۳۰
Roma U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۵:۳۰
Togo
Premier Division
FC Espoir Tsevie
۰
۲
AS Binah
Cancelled
۱۸:۳۰
Dyto FC
۰
۱
ASKO Kara
Finished
۱۸:۳۰
Qatar
Reserve League
Al Duhail SC U23
۲
۰
Al Sadd SC U23
Finished
۱۸:۱۵
Al-Shamal U23
۳
۲
Umm Salal SC U23
Finished
۱۸:۱۵
Al-Rayyan Reserve
۰
۰
Al-Wakrah SC Reserves
Cancelled
۱۸:۱۵
Oman
1st Division
Muscat
۱
۰
Al Etifaq Club
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Division 2
Al Mohafza
۱
۱
Al Tall
Finished
۱۴:۳۰
Al Sahel Tartous
۳
۱
Morek
Finished
۱۴:۳۰
Efrin SC
۱
۲
Ommal Hama
Finished
۱۴:۳۰
Harjaleh
۲
۱
Moadameet Al-Sham
Finished
۱۴:۳۰
France
National 2, Group B
ASM Belfort
۱
۱
Reims II
Finished
۲۱:۳۰
Wales
Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۴
۰
Aberystwyth Town (W)
Finished
۲۳:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۱
Lobos UPNFM
Finished
۲۳:۳۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Cliftonville U20
۲
۱
Carrick Rangers U20
Finished
۲۳:۱۵
Portugal
League Cup
FC Porto
۳
۰
Academico Viseu
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Supercoppa Primavera
Inter Milan U19
۱
۲
Fiorentina U19
Finished
۲۳:۰۰
Scotland
Premier League 2 Women
Gartcairn (W)
۱
۳
Boroughmuir Thistle (W)
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Sao Paulo Youth Cup
Palmeiras U20
۲
۱
America MG U20
Finished
۲۲:۰۰
Cameroon
Elite Two
Rangers FC of Bafut
۰
۳
AS Lausanne de Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
AS FAP
۱
۰
Leopard de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Victoria Utd Limbe
۳
۱
Stade FC de Bertoua
Finished
۱۷:۳۰
Unisport Bafang (Haut-nkam)
۰
۰
Dynamo de Douala
Finished
۱۷:۳۰
OFTA
۲
۱
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Racing de Bafoussam
۱
۱
Aigle Royal du Moungo
Finished
۱۹:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. B
Consultants Desamparados
۱
۲
Santa Ana
Finished
۲۰:۳۰
Municipal de Turrialba
۰
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
Taca da Liga Women
Braga (W)
۳
۰
Famalicao (W)
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۴
۱
Sporting (W)
Finished
۲۳:۱۵
World
Friendly Club Matches Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۵
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۸:۰۰
England
Central Reserve League
Fleetwood Town Reserves
۰
۲
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
England
Premier League Cup U21
Newcastle U21
۱
۱
Bristol City U21
Finished
۱۶:۳۰
Bangladesh
Championship League
Fortis FC Academy
۱
۱
Fakirapool Young Mens Club
Cancelled
۱۰:۳۰
Brazil
Baiano 1
Itabuna BA
۱
۲
Juazeirense
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Alagoano
CS Alagoano AL
۴
۰
Murici
Finished
۰۱:۳۰
Liberia
First Division
Jubilee FC
۰
۰
Watanga FC
Finished
۱۹:۰۰
Jubilee FC
۰
۰
Watanga FC
Cancelled
۱۹:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Panthrakikos
۳
۱
Megas Alexandros Orfaniou
Finished
۱۶:۳۰
Mali
League Women
Santoro (W)
۲
۴
Super Lionnes (W)
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD Castrovillari Calcio
۰
۱
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Premier League Women
Al Shabab Riyadh (W)
۱
۰
Al Ittihad Jeddah (W)
Finished
۱۶:۴۰
Indonesia
Liga 3
Serang Jaya
۸
۰
Anyar Pratama FC
Finished
۱۰:۰۰
Banten Jaya FC
۱
۰
Persigon Cilegon
Finished
۱۲:۰۰
Greece
Amateur Cup
Aris Petroupolis
۱
۰
Panionios NFC
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly International Matches U20
China U20
۱
۰
Syria U20
Finished
۱۵:۴۸
Kenya
Super League
Darajani Gogo
۰
۰
Mully Children Family
Finished
۱۵:۳۰
Shabana FC
۳
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Laci
۴
۱
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۵:۳۰
KS Bylis Ballsh
۱
۰
KS Vllaznia Shkoder
Cancelled
۱۵:۳۰
Belgium
U21 Pro League Cup
RWD Molenbeek Brussels U21
۲
۱
Royal Antwerp U21
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید