0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Belarus
Extraliga
HC Lokomotiv Orsha
۵
۳
HC Dinamo Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
HK Vitebsk
۴
۳
HC Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۹:۳۰
Khimik-SKA Novopolotsk
۱
۴
HC Yunost Minsk
Finished
۱۹:۳۰
Finland
SM Liiga
Sport Vaasa
۵
۲
Pelicans Lahti
Finished
۲۰:۰۰
HPK Hameenlinna
۱
۲
TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
Ilves Tampere
۵
۰
SaiPa Lappeenranta
Finished
۲۰:۰۰
Slovakia
1.Liga
Trnava
۵
۶
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
Finished
۲۰:۰۰
Topolcany
۳
۰
Slovan Bratislava II
Finished
۲۰:۳۰
HK Brezno
۴
۲
HC 19 Humenne
Finished
۲۰:۳۰
Mhk Dubnica Nad Vahom
۲
۰
Levice
Finished
۲۰:۳۰
HK MSK Ziar nad Hronom
۵
۳
Skalica
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
1.Liga
SK Horacka Slavia Trebic
۲
۰
HC Zubr Prerov
Finished
۲۰:۰۰
VHK Vsetin
۵
۰
HC RT Torax Poruba
Finished
۲۰:۰۰
HC Banik Sokolov
۳
۵
HC Slavia Praha
Finished
۲۰:۳۰
HC Dukla Jihlava
۷
۱
HC Frydek Mistek
Finished
۲۰:۰۰
PSG Zlin
۶
۲
Draci Pars Sumperk
Finished
۲۰:۰۰
HC Stadion Litomerice
۵
۶
Hc Dynamo Pardubice B
Finished
۲۰:۰۰
Jestrabi Prostejov
۳
۱
Kolin
Finished
۲۰:۳۰
Russia
KHL
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۲
Amur Khabarovsk
Finished
۲۰:۰۰
Avangard Omsk
۲
۴
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۷:۰۰
HC Barys Astana
۰
۱
Severstal Cherepovec
Finished
۱۷:۰۰
Avtomobilist Yekaterinburg
۳
۱
HC Dynamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Salavat Yulaev Ufa
۲
۱
AK Bars Kazan
Finished
۱۷:۳۰
SKA St. Petersburg
۳
۱
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Latvia
OHL
HK Zemgale
۱
۵
HC Prizma
Finished
۲۱:۰۰
Elektrenu Energija
۲
۳
Vilnius Hockey Punks
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
Extraliga
HC Sparta Praha
۳
۲
HC Verva Litvinov
Finished
۲۱:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Kristianstads IK
۱
۲
Sodertalje SK
Finished
۲۱:۳۰
Djurgardens IF
۲
۶
IF Bjorkloven
Finished
۲۱:۳۰
MODO
۲
۱
HC Vita Hasten
Finished
۲۱:۳۰
Ostersunds IK
۵
۴
Bofors Karlskoga
Cancelled
۲۱:۳۰
Mora IK
۷
۳
AIK IF
Cancelled
۲۱:۳۰
Almtuna IS
۲
۳
Vasterviks IK
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Hockeyettan Vastra
HC Dalen
۲
۶
Tranaas AIF
Finished
۲۱:۳۰
Germany
DEL Bundesliga
Eisbaren Berlin
۴
۱
Straubing Tigers
Finished
۲۲:۰۰
Dusseldorfer EG
۲
۱
Fischtown Pinguins Bremerhaven
Finished
۲۲:۰۰
Lowen Frankfurt
۳
۵
Augsburger Panther
Finished
۲۲:۰۰
Russia
VHL
HC Ryazan
۴
۳
Yugra Khanty Mansyisk
Cancelled
۱۹:۳۰
Khimik Voskresensk
۴
۶
Rubin Tyumen
Finished
۱۹:۰۰
HC Rostov
۳
۲
Zvezda Chekhov Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Norway
1. Division
Furuset Ishockey IF
۲
۳
Lorenskog IK
Finished
۲۱:۳۰
Switzerland
NLA
Zurich SC Lions
۳
۱
Kloten Flyers
Finished
۲۲:۱۵
Sweden
SDHL Women
SDE HF (W)
۸
۲
HV 71 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Metal Ligaen
Odense Bulldogs
۴
۱
SonderjyskE
Finished
۲۱:۳۰
United States
NHL
Tampa Bay Lightning
۴
۲
Minnesota Wild
Finished
۰۳:۳۰
Detroit Red Wings
۳
۲
San Jose Sharks
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Penguins
۷
۶
Florida Panthers
Finished
۰۳:۳۰
Montreal Canadiens
۲
۴
Boston Bruins
Finished
۰۳:۳۰
Philadelphia Flyers
۳
۴
Los Angeles Kings
Finished
۰۳:۳۰
New Jersey Devils
۳
۲
Vegas Golden Knights
Finished
۰۴:۰۰
Nashville Predators
۲
۱
Winnipeg Jets
Finished
۰۴:۳۰
St. Louis Blues
۳
۵
Buffalo Sabres
Finished
۰۴:۳۰
Arizona Coyotes
۲
۵
Anaheim Ducks
Finished
۰۵:۳۰
Colorado Avalanche
۳
۲
Washington Capitals
Finished
۰۵:۳۰
Vancouver Canucks
۵
۲
Chicago Blackhawks
Finished
۰۶:۳۰
Finland
Mestis
Joensuu Kiekko-Pojat
۷
۱
Forssan Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
IPK
۲
۱
Kettera
Finished
۲۰:۰۰
Kazakhstan
Championship
HK Aktobe
۳
۴
Gornyak Rudnyi
Finished
۱۷:۳۰
Beybarys Atyrau
۸
۴
HK Yertis Pavlodar
Finished
۱۷:۳۰
Russia
MHL
Reaktor Nizhnekamsk U20
۱
۳
Stalnye Lisy U20
Cancelled
۱۴:۰۰
Belye Medvedi U20
۲
۴
Chaika Nizhny Novgorod U20
Finished
۱۵:۳۰
Tyumen Legion U20
۴
۱
Krasnoyarskiye Rysi U20
Finished
۱۵:۳۰
Omskie Yastreby U20
۵
۱
Loko-76 U20
Finished
۱۶:۳۰
Ladja Togliatti U20
۵
۳
Kuznetskie Medvedi U20
Finished
۱۶:۳۰
Sarmaty Orenburg U20
۲
۴
Sibirskie Snaipery U20
Finished
۱۷:۰۰
HC Sputnik Almetyevsk U20
۳
۴
Mamonty Yugry U20
Finished
۱۷:۳۰
HC Molot Perm U20
۲
۳
Tolpar Ufa U20
Finished
۱۷:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۴
۳
MHK Krylya Sovetov U20
Finished
۱۸:۳۰
MHK Atlant U20
۳
۲
Krasnaya Armiya U20
Finished
۱۹:۳۰
Kapitan U20
۱
۰
Russkie Vityazi Chekhov U20
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Zolotyye Drakony
۵
۴
Lyutyye Vepri
Finished
۰۷:۳۱
Krasnyye Krylia
۲
۵
Stalker
Finished
۰۸:۳۰
Lyutyye Vepri
۴
۳
Krasnyye Krylia
Finished
۰۹:۳۰
Stalker
۱
۵
Zolotyye Drakony
Finished
۱۰:۳۰
Zolotyye Drakony
۸
۳
Krasnyye Krylia
Finished
۱۱:۳۰
Lyutyye Vepri
۶
۴
Stalker
Finished
۱۲:۳۰
Reaktivnyye Bizony
۲
۵
Bystrye Rysi
Finished
۲۲:۳۰
Chernyye Grifony
۴
۳
Ognennyye Pantery
Finished
۲۳:۳۰
United States
AHL
Utica Comets
۵
۱
Wilkes-Barre/Scranton Penguins
Finished
۰۳:۳۰
Iowa Wild
۲
۱
Rockford IceHogs
Finished
۰۴:۳۰
Tucson Roadrunners
۵
۱
Chicago Wolves
Finished
۰۵:۰۰
Calgary Wranglers
۴
۳
Ontario Reign
Finished
۰۵:۳۰
Abbotsford Cannuck
۴
۰
Toronto Marlies
Finished
۰۶:۳۰
Austria
EHL
HC Asiago
۴
۰
Fehervar AV19
Finished
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید